Artykuł sponsorowany

Jak wybrać koszulę na prezent?

Jak wybrać koszulę na prezent?

Dobry prezent to praktyczny prezent, a do takich zdecydowanie możemy zaliczyć ubrania. W przypadku męskiej garderoby dobrym wyborem będzie zakup koszuli i to nie tylko wtedy, kiedy wiesz, że jest obdarowywanemu mężczyźnie potrzebna na ważną okazję. Czy aby na pewno będzie to dobry prezent dla każdego? Czym się kierować przy zakupie męskiej koszuli na prezent?

Męska koszula – dla kogo będzie dobrym prezentem?

Wybór ubrania jako prezentu dla mężczyzny to dobry pomysł pod jednym warunkiem – jeśli dobrze go znasz. Jeśli jest to dalszy znajomy lub członek rodziny istnieje duże ryzyko, że nie trafisz w jego gusta, a dodatkowo możesz źle wybrać rozmiar. Taki podarunek zdecydowanie nie będzie trafiony, ponieważ obdarowana osoba po prostu nie będzie w niej chodziła. Natomiast jeśli ma to być prezent dla chłopaka, męża, ojca, brata albo nawet przyjaciela nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś ją kupiła! Wiesz przecież, jaki ma gust, jak ubierać się na co dzień lub ważne okazje. Ponadto znasz jego rozmiarówkę lub łatwo możesz ją zweryfikować np. zaglądają do jego szafy lub pytając innego członka rodziny.

Czym się kierować, wybierając koszulę na prezent?

Przed zakupem męskiej koszuli na prezent, musisz przede wszystkim zastanowić się, w jakim ma być stylu. Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie elegancką koszulę, którą będzie mógł ubierać na specjalne okazje, wybierz zwykłą białą koszulę. Natomiast jeśli chcesz, żeby było to ubranie na co dzień np. do pracy, wybierz koszulę męską casual albo smart casual. Musisz sobie odpowiedzieć też na pytanie, czy ma być to koszula gładka, czy wzorzysta. Kieruj się tym, co nosi osoba, której chcesz sprawić ten prezent. Koszule we wzory to hit ostatnich lat i sprawdzają się na co dzień. Natomiast gładkie koszule, które znajdziesz np. w sklepie z odzieżą męską Laid-Back to klasyk, a nawet must have w każdej szafie, który sprawdzi się i na wyjście do restauracji czy na imprezę.

Na co zwrócić uwagę, kupując męską koszulę na prezent?

Kupowanie koszuli to trochę bardziej złożony proces niż w przypadku t-shirtu. Musisz sprawdzić nie tylko rozmiar na metce – ten, chociaż możesz wydawać się dobry, po przymiarce może okazać się, że leży źle. To dlatego, że każda koszula ma podane dwa rozmiary – samej koszuli i kołnierzyka. Ten pierwszy określa się przez wzrost, więc tutaj nie powinno być problemu. Natomiast drugi to obwód szyi. Prawidłowo dopasowany rozmiar kołnierzyka poznasz po tym, że bez problemu możesz włożyć między niego a szyję palec. Każdy sklep może mieć inną rozmiarówkę, dlatego to nią trzeba się kierować.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy